Multumit sau banii inapoi

Tu esti cel mai important, deaceea iti garantam servicii de calitate

Multumit sau banii inapoi

Sutele de elevi multumiti, dealungul a peste 9 ani de experienta ne-au facut sa fim una dintre cele mai apreciate scoli de soferi din judetul Mures.

In ultimul an, odata cu introducerea fiselor de evaluare a serviciilor, prin care i-am rugat pe toti cursantii nostrii, dupa terminarea cursurilor, sa ne spuna cat de multumiti sunt de serviciile pe care le-au primit, ne-au demonstrat ca serviciile noastre sunt de cea mai buna calitate.

Deaceea suntem singura scoala de soferi din judet care garanteaza pentru calitatea serviciilor, cu alte cuvinte, in cazul in care din diferite motive nu sunteti multumiti de serviciile primite, primiti banii inapoi GARANTAT.

Ce trebuie sa faci pentru a beneficia de Garantia Super Driver? Nimic special, put si simplu te inscri la cursurile noastre pentru obtinerea permisului categoria B, iar daca ceva te supara sau nu iti place ne spui si primesti banii inapoi.

In plus beneficiezi si de cea mai buna oferta, plata in rate, cel mai noi parc auto din judet si multe altele.

Nu mai astepta, inscrie-te acum!

Adresa: Tg-Mures, str. Targului, nr. 6
Telefon: 0735 95 95 95

Loading...
Suna acum
Harta