Aplicatia Super Driver

Invata eficient cu cea mai buna aplicatie de invatare de pe piata

Aplicatia Super Driver

Aplicatia Super Driver este cea mai noua si cea mai buna si usor de folosit aplicatie pentru invatat legislatia rutiera de pe piata din acest moment.

Aplicatia este distribuita GRATUIT si EXCLUSIV elevilor care urmeaza cursurile noastre.

Aceasta contine:

• Legislatie rutiera (noul cod rutier 2015, reguli de aplicare, amenzi si puncte de penalizare penalizarea abaterilor la proba practica);
  • Cursuri (curs de legislatie, masuri de prim ajutor, notiuni de mecanica, notiuni de conducere ecologica, notiuni de conducere preventiva);
  • Mediu de invatare – ce permite parcurgerea tuturor intrebarilor (1310 inrebari), putand trece la inrebarea urmatoare doar raspunzand corect sau vazand raspunsul corect;
  • Chestionare – care permite parcurgerea intrebarilor in functie de categoria din care fac parte (intrebarile sunt grupate in 18 categorii);
  • Simulare – genereaza un chestionar de 26 de intrebari alese intr-un mod aleator;
  • Statistici si parcurs al materialelor.

Cerinta de sistem.

• Frecventa procesor 1 Ghz sau mai mare;
  • 1 Gb memorie RAM sau mai mult;
  • Windows XP sau mai nou;
  • Framework 4.0 sau mai nou.

Descarca GRATUIT

Daca esti, sau ai fost elevul nostru atunci poti downloada GRATUIT aplicatia apasand butonul DESCARCA de mai jos. Dupa instalare o sa obtineti codul de activare telefonic la unul dintre numerele de telefon: 0735 95 95 95 (orange) sau 0265 43 52 30.

DESCARCA GRATUIT

Super Driver.exe – 159 Mb

Descarca

Aplicatia este deocamdata in varianta BETA deci unele erori sau greseli pot fi vizibile. Daca observati orice fel de erori va rugam sa le raportati la adresa de email superdrivermures@gmail.com, prin mesaj pe pagina de Facebook a scolii sau cu ajutorul formularului de mai jos.

Suna acum
Harta