Inca nu esti pe deplin convins ?

Vezi ce zic cei care au folosit deja serviciile noastre

Pareri scoala de soferi Mures

Pentru a putea fi sigur ca serviciile pe care le vei alege sunt intr-adevar de calitate, am pregatit aceasta pagina, in care cei care au folosit deja serviciile noastre, la final, au fost rugati sa lase cateva cuvinte legate de experienta care au avut-o in perioada in care au urmat cutsurile noastre.

Toate persoanele si testimonialele prezente pe aceasta pagina sunt 100% reale si pot fi verificate la sediul nostru.

ROXANA BOLDEA
A fost cea mai frumoasa experienta si simt cu adevarat ca am invatat multe lucruri. Multumesc instructorului pentru rabdarea acordata!
Boldea Roxana,
Categoria B

Buzila Rahela
Sunt foarte multumita de serviciile acestei scoli. Colectiv tanar si bine instruit si servicii de cea mai buna calitate! Multumesc Super Driver pentru permisul luat din prima!
Buzila Rahela,
Lunca

Gyorgy Barna

Sunt multumit de alegerea facuta. Nu am stat mult pe ganduri, cand am vazut oferta am si venit. Am avut parte de conditii excelente si de un instructor care stia ceea ce trebuie facut, sfaturile pe care le-am primit de la el au fost foarte utile.
Gyorgy Barna-Csaba,

Nechita Cristian

Am avut o experienta interesanta, din care am invatat foarte multe si am facut si prietenii.
Nechita Cristian-Mircea,
Tg Mures

Caluean Razvan

Sunt foarte incantat deoarece la orele de legislatie am acaparat mare parte din teorie, iar la condus instructorul a fost rabdator, explicandu-mi fiecare greseala si ajutandu-ma sa le corectez.
Caluean Razvan-Catalin,

Diacu Paul

Tot ce pot spune e ca am avut un instructor de exceptie, care stie cum sa-ti predea intr-un mod calm si fara stres. Daca ar fi sa recomand un instructor, pe el l-as recomanda.
Diacu Paul-Flavius,

Hirlav Oana

Pentru mine a fost o experienta unica, din care am avut numai de castigat, in care m-am format ca viitor sofer / conducator auto. O experienta pe care o traiesc doar odata, care m-a ajutat sa ma cunosc mai bine si sa-mi dezvolt simturile.

Hirlav Oana-Elena,

Gabriel Andronic

Am fost foarte multumit de orele didactice ale instructorului si recomand oricarui viitor elev sa apeleze la serviciile Dvs.
Cretu-Andronic Gabriel,

Sacarea Ana

O experienta frumoasa, am invatat multe lucruri noi referitoare la circulatie.
Sacarea Ana-Cristina,
Riciu

Kiss Istvan Odon

Sunt foarte multumit de serviciile oferite de dumneavoastra si totodata de serviciile ofertite de domnul instructor.
Kiss Istvan Odon,

Bereski Timea

Experienta alaturi de voi a fost una foarte frumoasa, instructor tanar, intelegator si totodata un bun profesionist. Multumesc
Bereczki Timea,
Iernut

Ionita Pavel Emanuel

Experienta petrecuta alaturi de instructor a fost una extrem de placuta, fiind incepator, instructorul a avut rabdare si am putut invata rapid sa conduc. Instructorul Vacaru Doru este cel mai bun. Il recomand tuturor celor care vor sa isi ia permisul.
Ionita Pavel-Emanuel,

Dobrater Vasile

M-am bucurat sa cunosc instructori foarte bine pregatiti la aceasta scoala de soferi. Am ascultat toate instructiunile instructorului Vacaru Alexandru Doru si am luat examenul cu maximum de puncte. Bravo mie :)
Florin-Vasile Dobrater,

Chiorean Alexandra

A fost o experienta placuta in calitate de elev a acestei scoli, ii multumesc instructorului care a avut multa rabdare si astfel am invatat repede sa conduc in trafic.
Mirela-Alexandra Chiorean,
Craiesti

Jeleriu Alex

A fost o experienta placuta in cadrul careia am fost invatat sa conduc masina dar si invatarea reflexelor si a comportamentului in trafic.
Adrian-Alex Jeleriu,

Hogea Ana

Ma bucur foarte mult pt ca am facut o alegere buna chiar foarte buna in ceea ce priveste scoala de soferi.Pt k sunt fata nu stiam mai nimic despre masina dar am inteles foarte repede pt k instructorul a avut grija sa invat toti pasi ,a avut multa rabdare si rezultatul este unul pe masura .Sunt foarte multumita de scoala de soferi si o recomand cu mare placere !:)
Hogea Ana-Teodora,

Moldovan Anca

Sunt foarte multumita. Ma bucur ca am ales sa imi fac permisul cu ei. Un instructor foarte calm, niciodata nu sa enervat pe mine si a reusit sa ma faca sa invat in cel mai eficient mod. Multumesc. Eu ii recomand cu incredere.
Anca Moldovan,

Chiriac Alexandra

Pentru mine orele de conducere au fost o adevărată plăcere. Aşteptam nerăbdătoare fiecare oră. :) Mulţumesc pentru răbdarea şi sfaturile acordate! Vă recomand, rezultatul va fi cu siguranţă cel dorit! ;)
Alexandra Chiriac,

Silaghi Paul

Sunt extrem de multumit de alegerea pe care am facut-o. Am avut parte de un instructor foarte calm si foarte bine pregatit care m-a initiat nu doar in "tainele" sofatului ci si in cele ale legislatiei. Multumita lui am promovat examenul din prima. Din partea mea nota 10 pentru seriozitate si profesionalism.
Silaghi Paul-Cosmin,

Puiber Adrian

Sunt extrem de bucuros pentru ca am ales sa fac scoala la aceasta firma. Am avut un instructor foarte bun si dedicat pregatirii mele de sofer va marturisesc ca am promovat din prima la amandoua probe.
Adrian Puiber,
Tarnaveni

_____________________________________________

Pentru a afla toate informatiile care te intereseaza iti recomandam sa citesti si: Intrevari frecvente