Stiri si noutati

Fii informat

Stiri

Noutati

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

🚀 Reușite la orizont. Examenul de astăzi aduce noi șoferi oe drumurile patriei 😀. Felicitări tuturor❗Cât mai mulți kilometrii de fericire și bucurii❗

#reusite #superdriver #scoaladesoferi #incepator
... Vezi mai mult Vezi mai putin

🚀 Reușite la orizont. Examenul de astăzi aduce noi șoferi oe drumurile patriei 😀. Felicitări tuturor❗Cât mai mulți kilometrii de fericire și bucurii❗

#reusite #superdriver #scoaladesoferi #incepator

1 CommentComment on Facebook

🌈🌈🌈

Etapa a 3-a din Campionatul National de Off-Road UXO a venit cu multă ploaie, care a transformat traseul în unul extrem de greu de parcurs. Echipajul cu nr. 333 din care face parte și colegul nostru Doru Văcaru a reușit să ajungă la finish și să obțină o clasare pe locul 5 chiar daca unele probleme tehnice au facut concursul și mai dificil. Felicitări băieți! Vă ținem pumnii și va susținem și la următoarele competiții.

#OffRoad #CNOR #superdriver #competitie #navigator #doruvacaru
... Vezi mai mult Vezi mai putin

Etapa a 3-a din Campionatul National de Off-Road UXO a venit cu multă ploaie, care a  transformat traseul în unul extrem de greu de parcurs. Echipajul cu nr. 333 din care face parte și colegul nostru Doru Văcaru a reușit să ajungă la finish și să obțină o clasare pe locul 5 chiar daca unele probleme tehnice au facut concursul și mai dificil. Felicitări băieți! Vă ținem pumnii și va susținem și la următoarele competiții. 

#offroad #cnor #superdriver #competitie #navigator #doruvacaruImage attachmentImage attachment+4Image attachment

1 CommentComment on Facebook

Felicitari

Cum a fost la examenul de astăzi❓ A fost unul 💯% reușit, cu 5 candidați, 5 reușite și toate din prima. Felicitări tuturor pentru reușite❗Cât mai mulți kilometrii de fericire și bucurii❗ ... Vezi mai mult Vezi mai putin

Cum a fost la examenul de astăzi❓ A fost unul 💯% reușit, cu 5 candidați, 5 reușite și toate din prima. Felicitări tuturor pentru reușite❗Cât mai mulți kilometrii de fericire și bucurii❗

Episodul 2 al proiectului Super Driver Podcast este aici. De această dată discutăm cu Aurel Mașca, Vlad Murar, Zsolt Szocs și Mirel Trif despre Offroad, competiții și nu în ultimul rând despre ACS Valea Regilor Offroad Team.

... Vezi mai mult Vezi mai putin

0 CommentsComment on Facebook

Mai este puțin până vineri, când va apărea și cel de al 2-lea episod al proiectului 🎤 Super Driver Podcast.

În acest episod o să vorbim cu Aurel Mașca, Vlad Murar, Zsolt Szocs și Mirel Trif despre offroad, despre competiții, despre Campionatul National de Off-Road UXO și nu în ultimul rând despre ACS Valea Regilor Offroad Team.

Până mâine, vineri 7 iunie, orele 19:00 îți prezentă ceva, asa ca să îți facă poftă 😄

#potcast #Episodul2 #OffRoad #CampionatulNationalDeOffRoad #VRteam #ValeaRegilor
... Vezi mai mult Vezi mai putin

Dăm startul unei noi săptămâni cu primele reușite. Felicitări fetelor, cât mai mulți kilometrii de fericire și bucurii❗

#admis #dinprima #superdriver #reusite #amluatpermisul #examen #examenauto
... Vezi mai mult Vezi mai putin

Dăm startul unei noi săptămâni cu primele reușite. Felicitări fetelor, cât mai mulți kilometrii de fericire și bucurii❗

#admis #dinprima #superdriver #reusite #amluatpermisul #examen #examenauto

1 CommentComment on Facebook

Felicitări și mulțumiri 🍾🎉🚗🏍️

CURS DE ÎNDEMÂNARE. CONTROL SI SIGURANȚĂ MOTO sâmbătă 08 iunie ora 10:00 la Transilvania Motor Ring.

Ai obținut permisul de conducere de curând? Weekend-ul acesta Super Driver si Transilvania Superbikes te invitată la primul curs de îndemanare de anul acesta. Cursul este centrat pe exerciții practice care țin de îndemânare, controlul motocicletei și bineînâeles siguranță: frânare de urgență, ocolire obstacol, countersteering, pozitia corectă plus multe alte tips and tricks din lumea moto.

Apropo... daca ai facut permisul moto cu noi beneficiezi de o reducere de 70%.

Tarif promo (cursanti Super Driver)
90 lei

Tarif normal
390 lei

Înscrie-te acum, locurile sunt timitate și se ocupă rapid.
👇👇👇
scoalamures.ro/servicii/indemanare-moto-n1/
... Vezi mai mult Vezi mai putin

CURS DE ÎNDEMÂNARE. CONTROL SI SIGURANȚĂ MOTO sâmbătă 08 iunie ora 10:00 la Transilvania Motor Ring.

Ai obținut permisul de conducere de curând? Weekend-ul acesta Super Driver si Transilvania Superbikes te invitată la primul curs de îndemanare de anul acesta. Cursul este centrat pe exerciții practice care țin de îndemânare, controlul motocicletei și bineînâeles siguranță: frânare de urgență, ocolire obstacol, countersteering, pozitia corectă plus multe alte tips and tricks din lumea moto.

Apropo... daca ai facut permisul moto cu noi beneficiezi de o reducere de 70%.

Tarif promo (cursanti Super Driver) 
90 lei 

Tarif normal 
390 lei

Înscrie-te acum, locurile sunt timitate și se ocupă rapid. 
👇👇👇
https://scoalamures.ro/servicii/indemanare-moto-n1/

1 CommentComment on Facebook

Și cei care au terminat mai demult la scola dvs? 😎 2019!

3 weeks ago

🔝 Astăzi toate privirele sunt pe motocicliști și profesioniști unde 5 noi șoferi au obținut calificativul admis. Felicitări, drumuri bune și asfalt uscat tuturor❗ Vrei șa fii chiar tu următorul❓Te așteptăm la înscriere❗

📌 Târgu Mureș, str. Târgului, nr. 18
☎️ 0735 95 95 95
🖱️ www.scoalamures.ro

#reusite #dinprima #admis #profesionisti #scoalamoto #superdriver
... Vezi mai mult Vezi mai putin

🔝 Astăzi toate privirele sunt pe motocicliști și profesioniști unde 5 noi șoferi au obținut calificativul admis. Felicitări, drumuri bune și asfalt uscat tuturor❗ Vrei șa fii chiar tu următorul❓Te așteptăm la înscriere❗

📌 Târgu Mureș, str. Târgului, nr. 18
☎️ 0735 95 95 95 
🖱️ https://www.scoalamures.ro

#reusite #dinprima #admis #profesionisti #scoalamoto #superdriver

Ai vazut noul episod "Chestionarul de luni"?

... Vezi mai mult Vezi mai putin

0 CommentsComment on Facebook

3 weeks ago

🌟 E luni, e început de săptămână și cum să începem săptămâna mai bine dacă nu cu reușitele de la examenul de astăzi. Felicitări tuturor❗Cât mai mulți kilometrii de fericire și bucurii 👏

📌 Târgu Mureș, str. Târgului, nr. 18
☎️ 0735 95 95 95 / 0265 313 313
🖱️https://www.scoalamures.ro
... Vezi mai mult Vezi mai putin

🌟 E luni, e început de săptămână și cum să începem săptămâna mai bine dacă nu cu reușitele de la examenul de astăzi. Felicitări tuturor❗Cât mai mulți kilometrii de fericire și bucurii 👏

📌 Târgu Mureș, str. Târgului, nr. 18
☎️ 0735 95 95 95 / 0265 313 313
🖱️https://www.scoalamures.ro

2 CommentsComment on Facebook

Felicitări

Felicitari

4 weeks ago

🚀 Week end-ul este pe cale să înceapă. Dar nu înainte să menționăm reușitele de la examenul de astăzi care a fost unul 100% reușit. 9️⃣ Candidați, 9️⃣ reușite. Felicitări tuturor❗Drumuri bune și asfalt uscat motocicliștilor❗

#superdriver #reusite #dinprina #scoalamoto #profesionisti
... Vezi mai mult Vezi mai putin

🚀 Week end-ul este pe cale să înceapă. Dar nu înainte să menționăm reușitele de la examenul de astăzi care a fost unul 100% reușit. 9️⃣ Candidați, 9️⃣ reușite. Felicitări tuturor❗Drumuri bune și asfalt uscat motocicliștilor❗

#superdriver #reusite #dinprina #scoalamoto #profesionisti
Mai multe